W miesiącu październiku 2017 r. P. Magdalena Nowak- szkolny logopeda, ogłosiła konkurs na obrazkową grę z zastosowaniem gosek r-l. Uczestnikami tegorocznej pierwszej edycji konkursu logopedycznego zostali uczniowie kl. O-II SP. Zadaniem chętnych było wyszukanie w głowie wyrazów, zawierających w nagłosie, wygłosie i śródgłosie głoski r i l oraz zilustrowanie ich bez podpisów. Podczas oceniania prac- komisja jury, w składzie: P. Monika Zielińska, P. Małgorzata Rosińska- Adamiec oraz P. Magdalena Nowak dokonała ich wyboru, biorąc pod uwagę poniższe kryteria: estetykę wykonania, samodzielność i pomysł.

W wykonaniu zadania wzięło udział łącznie 9 ochotników. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpiło dnia 31.10.2017r. na sali gimnastycznej.

A oto i lista nagrodzonych:

• I miejsce- Iga Górniak, kl. II
  • II miejsce- Jagoda Ziółek, kl. II
  • III miejsce- Jaś Plewik, kl. O
  • wyróżnienie- Dawidek Borowski, kl. O

Poza osobami nagrodzonymi i wyróżnionymi w konkursie, każdy uczestnik otrzymał ufundowaną przez organizatorkę- P. Magdalenę Nowak - książeczki o tematyce logopedycznej.

Wszystkim nagrodzonym szczerze gratuluję i życzę wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań twórczych.

opr.: pomysłodawca i organizator konkursu- Magdalena Nowak