W marcu został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczno-czytelniczy pt. „Mój ulubiony bohater literacki” zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa i talentów plastycznych uczniów. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu indywidualnej pracy plastycznej dowolną techniką, której głównym elementem była postać (człowiek, zwierzę, stworzenie itp.) z literatury (bajki, legendy, wiersza itp.). Uczniowie do wykonania swoich prac wykorzystali różne materiały: plastelinę, zasuszone rośliny, gazety, farby, kredki itp. Trudno wśród prac było wybrać te najlepsze, dlatego wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni i otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. W konkursie wzięły udział następujące uczennice: Jagoda Ziółek, Iga Górniak, Natalia Wideńska, Paulina Rudzka, Gabriela Ziółek, Weronika Michalak, Magdalena Skraińska, Kamila Tależyńska. Wszystkim serdecznie dziękuję i gratuluję.

Organizator konkursu: Małgorzata Rosińska-Adamiec