Dwoje uczniów z Oddziału Przedszkolnego w Krzu, jak co roku wzięło udział w kolejnym przeglądzie wokalnym pt. ,,Przyroda w piosence”, który odbył się 19.04.2018r. w MDK w Bełżycach. Organizatorem owego przedsięwzięcia było Samorządowe Przedszkole im. Janusza Korczaka w Bełżycach, zaś honorowy patronat objął Burmistrz Bełżyc- P. Ryszard Góra. W tym roku nasze przedszkole reprezentowali: Michalinka Czępińska i Miłosz Ścibior. Uczniowie zaśpiewali piosenkę ,,Żabi koncert” do podkładu instrumentalnego.

Poziom występujących w przeglądzie był bardzo wysoki, a nasi milusińscy poradzili sobie bardzo dobrze. Wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami na zakończenie występu otrzymali z rąk Pana Burmistrza Bełżyc oraz Dyrektor Przedszkola- P. Jolanty Barszcz- Skowronek szczere gratulacje oraz nagrody książkowe.

Zarówno Michalice, jak i Miłoszkowi z serca gratuluję i życzę kolejnych sukcesów na tle artystycznym.

opr. Magdalena Nowak