Dzień Chłopaka obchodzony jest na całym świecie, w Polsce przypada 30 września. Z tej okazji świętowali także uczniowie naszej szkoły. W tym dniu chłopcy w sposób szczególny byli obserwowani przez dziewczynki. Celem prowadzonych obserwacji było wyłonienie laureatów w poszczególnych kategoriach osobowych: Najsympatyczniejszy, Najmilszy Chłopak, Zawsze Uśmiechnięty, Przystojniak, Urwis, Sportowiec, Najlepszy Uczeń oraz  Ulubieniec Dziewczyn. Chłopcy starali się ze wszystkich sił, by udowodnić swoim koleżankom, że są Prawdziwymi Dżentelmenami.

Wszystkim chłopakom: małym i dużym niezwykle piękne i mądre życzenia w imieniu Samorządu Uczniowskiego złożyły jego przedstawicielki, a  dyplomy uznania oraz słodkości wręczyła Pani Dyrektor oraz opiekun samorządu uczniowskiego p. Monika.

opr: Monika Zielińska