ROZSTRZYGNIĘCIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU

,,Mój wymarzony prezent od św. Mikołaja”

-praca przestrzenna

Konkurs przeznaczony był dla klas 0-III SP. Głównym jego celem było budzenie wrażliwości estetycznej, kultywowanie tradycji mikołajkowych, rozwijanie talentów artystycznych. Na wykonanie prac w formie przestrzennej, przy zastosowaniu różnych materiałów uczniowie mieli około dwóch tygodni .Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca –P. Jolanta Kucaba, członkowie: P. Izabela Dobrowolska, P. Grażyna Muca oraz P. Dominik Wójtowicz dokonała wyboru najciekawszych prac biorąc pod uwagę: estetykę wykonania, kreatywność i największy stopień samodzielności.

Pozostając nadal w ferworze mikołajkowej tradycji- w dniu 07 grudnia 2018 nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego o tematyce przedświątecznej

Komisja jury dokonała wyboru prac i przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych:

• I kategoria: kl. 0-I
  • II kategoria: kl. II-III

W kategorii I- wśród nagrodzonych znaleźli się:

• I miejsce- kl. 0- Izabela Mirosław
  • II miejsce- kl.I- Miłosz Ścibior oraz Michalina Czępińska
  • III miejsce- kl. 0- Wiktoria Janoszczyk

W kategorii II- nagrody zostały przyznane:

• I miejsce- kl. III- Iga Górniak
  • II miejsce- kl. III- Jagoda Ziółek

Pozostali uczestnicy, biorący udział w konkursie otrzymali wyróżnienia i słodkie upominki.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Tekst i foto: Magdalena Nowak