21.12.2018 w naszej szkole odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe. Na początku zostały przedstawione jasełka, przygotowane pod kierunkiem pani Beaty Igras, pani Małgorzaty Węglińskiej i pani Izabeli Dobrowolskiej. Przedstawienie było wyjątkowe, ponieważ maleńkiego Jezusa witały w szopce różnorodne postaci z bajek. Wszystko to przy akompaniamencie niecodziennych kolęd i pastorałek w wykonaniu szkolnego chóru. Były to wzruszające chwile. Po występie wszyscy udaliśmy się na wigilijny poczęstunek, poprzedzony odczytaniem ewangelii i podzieleniem się opłatkiem. Oprócz społeczności szkolnej w uroczystości wzięli udział także rodzice uczniów oraz zaproszeni goście - pani Justyna Żywiec oraz burmistrz Bełżyc, pan Ireneusz Łucka, którym serdecznie dziękujemy za przybycie.

Zdjęcia z Jasełek