30 stycznia br. uczniowie klas VII-VIII naszej szkoły uczestniczyli w Dniach Otwartych przygotowanych przez Zespół Szkół w Bełżycach. Zostali oprowadzeni po szkole przez swoich starszych kolegów. Mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną każdego profilu. Była okazja, aby zobaczyć różne doświadczenia z dziedziny  geodezji, fryzjerstwa, reklamy, chemii, biologii. Dodatkowo licealiści przygotowali dla nich ciekawe quizy, w których nagrodą były m.in. słodycze. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się pracownia gastronomiczna, gdzie zostaliśmy poczęstowani smakołykami przygotowanymi przez uczniów.

Wyjazd na Dni Otwarte bez wątpienia pomógł uczniom podjąć decyzje dotyczące wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej.

Dziękujemy Dyrekcji szkół średnich, Nauczycielom i Uczniom za zaproszenie i umożliwienie uczniom zapoznania się z  przygotowana dla nich ofertą dydaktyczną