31 maja 2019r r. odbył się po raz pierwszy w naszej szkole  konkurs recytatorsko-logopedyczny dla uczniów klas 0-III SP. Tym razem zadanie było niezwykle trudne: należało nauczyć się na pamięć i wyrecytować dowolny wierszyk autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej z trudnością językową.W szranki stanęli tylko najodważniejsi. Uczestników było zaledwie 7, ale za to jakich!

Uczniowie wykazali się niezwykłymtalentem językowym, o czym poinformowała Komisja Konkursowa, w skład której weszli: przewodnicząca- Dyr. Jolanta Kucaba, członek- P. Ewa Pruszkowska-polonistka, P. Magdalena Nowak- szkolny logopeda.

Po mozolnych obradach jury podjęło decyzję o przyznaniu wszystkim uczestnikom konkursu równorzędnych pierwszych miejsc. I tak oto laureatami zostali:

• 0 (6-latki)- Izabela Mirosław, Dawid Borowski, Agata Szymańska
  • I- Michalina Czępińska, Miłosz Ścibior
  • II- Maja Tokarzewska
  • III- Jagoda Ziółek

04.06.2019r. podczas uroczystego apelu wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy, a także nagrody rzeczowe.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych.

opr. Magdalena Nowak