“Spróbujmy powiedzieć do dzieci: Przyjdźcie do nas, ze swoją szczerością, ufnością, prostotą, zdziwieniem. Ileż od Was można się nauczyć!”

Ks. Jan Twardowski

Drodzy Uczniowie!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka życzymy Wam wiele radości, słońca i uśmiechów. Oddział przedszkolny i szkoła niech będą miejscami przyjaznymi, gdzie odkrywacie tajniki świata, a nauka niech będzie zawsze ciekawą przygodą i daje  satysfakcję, radość, pogodę ducha oraz wiarę we własne możliwości.

W tym szczególnym Dniu i wszystkich innych dniach Waszego życia niech towarzyszy Wam poczucie, że dla dorosłych, a szczególnie Waszych rodziców, jesteście Osobami wyjątkowymi i najważniejszymi.

Niech nie zabraknie Wam zapału i entuzjazmu do czynienia rzeczy wielkich, przynoszących satysfakcję i spełnienie.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Krzu