Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą i długo wyczekiwaną przez dzieci.

Tak też było w naszej szkole. W dniach 12 i 16 lutego 2021 roku odbyły się zabawy walentynkowo - karnawałowe dla klas 1-3. W bieżącym roku szkolnym ze względu na obostrzenia związane z pandemią nie było wspólnego balu. Dzieci z klas 1-3 bawiły się oddzielnie w swoich salach. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. W klasach było kolorowo i bajkowo. Podczas tych imprez dzieci wcieliły się w ulubione postacie z bajek i filmów, walentynkowe amorki. Nauczyciele i wychowawcy przygotowali różne tańce, zabawy, konkursy. Niezastąpieni Rodzice zorganizowali dla każdej klasy poczęstunek, dzięki któremu dzieci mogły nabrać sił do dalszej zabawy. Wszystkim dopisywał świetny humor. Zabawa była udana, sprawiła dzieciom wiele radości. o czym świadczyły uśmiechnięte buzie i rumiane policzki.