Bal karnawałowy przedszkolaków

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą. Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 22 lutego 2022 roku. Tego dnia w pięknie przystrojonej sali od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie: księżniczek, wróżek, motylków, policjantów, Spider-Mana. Radości przedszkolaków nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach czaczy, walczyka, krakowiaka, kaczuszek i innych dziecięcych przebojów.

Chętnie brały udział w konkursach, pląsach i zabawach muzyczno – ruchowych przygotowanych przez wychowawczynię. Kolorowe pociągi, tańce z balonami oraz inne wprawiły dzieci w karnawałowy nastrój.

Dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku.

Beata Mirosław

wychowawczyni oddziału przedszkolnego