Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych.
Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

01 marca 2022 roku w udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, Batmana, Zorro, pirata, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Podczas balu dzieci tańczyły w rytm różnorodnej muzyki oraz brały udział w zabawach i konkursach. Taniec kaczuszek, słynny pociąg, znikające krzesełko, taniec z balonami sprawiły, że wszyscy bez wyjątku bawili się znakomicie. Niezastąpieni Rodzice zorganizowali dla każdej klasy poczęstunek, dzięki któremu dzieci mogły nabrać sił do dalszej zabawy.

Zwieńczeniem balu był wybór Królowej i Króla. Zostali nimi: Emilka Sieńko i Dominik Bartuzi.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Zabawa była bardzo udana, z przyjemnością powtórzymy to wydarzenie za rok!