Dnia 22 listopada 2013r. wraz z kl. 0-III, dziećmi z Punktu Przedszkolnego pod opieką p. dyr. Jolanty Kucaby, p. Renaty Popiołek, p. Beaty Mirosław oraz p. Magdaleny Nowak udaliśmy się do Centrum Kultury w Opolu Lubelskim na spektakl ,,PINOKIO”.
Podczas przedstawienia uczniowie mogli obejrzeć przygody pajacyka, jego ojca- Dżepetto, wróżki oraz pozostałych bohaterów teatrzyku.

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jaka rolę odgrywa rodzicielska miłość, przywiązanie do dziecka, jak szybki jest proces wybaczania i czym skutkuje kłamstwo (wydłużający się nos). W czasie spektaklu dało się zauważyć rewelacyjną grę aktorską, świetnie przygotowane stroje oraz doskonałą współpracę na linii aktor- młody widz. Na zakończenie spotkania dzieci sfotografowały się z aktorami sceny warszawskiej.
Przy okazji pobytu w Opolu Lubelskim odwiedziliśmy Urząd Pocztowy i przeprowadziliśmy krótką rozmowę z Panem listonoszem, który pokrótce zapoznał nas ze specyfiką swojego zawodu, pokazał wyposażenie swojej torby i umożliwił chętnym dzieciom przymierzenie czapki listonoszki.
Wyjazd był bardzo udany, dostarczył wszystkim uczestnikom niemało wrażeń. Na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

kliknij aby zobaczyć zdjęcia