Obecność Świętego Mikołaja zapowiada nadejście Świąt Bożego Narodzenia. Co roku, 6 grudnia obchodzimy Dzień Świętego Mikołaja i dlatego z tej okazji w naszej szkole ogłoszona została I edycja konkursu plastycznego pod hasłem „POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.”

Celem konkursu była popularyzacja postaci Świętego Mikołaja, rozwijanie kreatywności i samodzielności dzieci, uwrażliwianie ich na piękno oraz sztukę, zainteresowanie różnymi technikami plastycznymi. Przedmiotem konkursu były prace plastyczne wykonane w dowolnej technice płaskiej przez dzieci zgodnie z tematem konkursu.

Dnia 13 grudnia nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie. Powołane  przez organizatora konkursu Panią Beatę Mirosław jury w składzie: Dyrektor szkoły Pani Jolanta Kucaba i katecheta Pan Mateusz Dubaj po obejrzeniu 34 prac postanowiło przyznać następujące nagrody:

• w kategorii przedszkole i zerówka

I miejsce – Emilia Czępińska

II miejsce – Kacper Żydek

III miejsce – Bartosz Mirosław

• w kategorii klasy I-III

I miejsce – Paulina Kozak

II miejsce – Natalia Górniak

III miejsce – Olga Nalewajko

• w kategorii klasy IV-VI

I miejsce – Dżesika Wojtachnio

II miejsce – Michał Czępiński

III miejsce – Natalia Pomorska

Pozostali uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy wysokiego poziomu prac oraz składamy podziękowanie za tak liczny udział w konkursie.

kliknij aby zobaczyć zdjęcia