Konkurs wiedzy o Polsce

W obecnym czasie należy szczególną rolę zwrócić na wychowanie patriotyczne. Niezwykle ważne jest, aby młody człowiek znał symbole narodowe oraz posiadł podstawowe wiadomości dotyczące historii Polski.
W dniu 15 listopada 2018 roku odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Polsce dla uczniów klasy II i III. Celem konkursu było budzenie zainteresowań tematyką historyczną, kształtowanie postaw patriotycznych, podnoszenie poziomu wiedzy historycznej oraz odkrywanie, rozwijanie i promowanie uzdolnień oraz pasji uczniów.
Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat swojej ojczyzny.
W klasie II najbogatszą wiedzą na temat swojej ojczyzny wykazała się Maja Tokarzewska, natomiast w klasie III Jagoda Ziółek.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek w przygotowanie się do konkursu.

Renata Popiołek