Czwartek 25 listopada 2021 roku był dniem pełnym emocji w oddziale przedszkolnym.

Najpierw dzieci obchodziły jedno z najsympatyczniejszych świąt – Święto Pluszowego Misia, a potem brały udział w andrzejkach klasowych.

Tego dnia bohaterami były misie – małe i duże, jak również i inne pluszaki przyniesione przez dzieci do przedszkola. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. Wychowawczyni Pani Beata Mirosław nauczyła dzieci „Misiowej Piosenki”. Dzieci brały udział w zabawach i zadaniach związanymi ze swoimi ulubieńcami. Były to m.in. misiowa gimnastyka, tańce z pluszakami oraz różne konkursy, w tym wylizywanie z talerzyków misiowego przysmaku – miodku.

Po zabawach związanych ze Świętem Misia odbyły się andrzejki klasowe, które są już tradycją w przedszkolu. Przedszkolaki przepięknie przebrane brały aktywny udział w radosnych zabawach i wróżbach oraz zabawie dyskotekowej. W trakcie zabawy przedszkolaki częstowały się słodkim poczęstunkiem. Nie zabrakło również wspólnego zdjęcia ze swoimi maskotkami.

Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji misiowo – andrzejkowego dnia.