„Ekologiczna ozdoba choinkowa” to konkurs plastyczny ogłoszony w duchu ekologii dla uczniów z oddziału przedszkolnego, zerówki i klas I-III. Polegał on na wykonaniu niepowtarzalnej ozdoby choinkowej. Uczestnicy konkursu zastosowali

w swoich pracach różne techniki i materiały, tym samym pokazując jak szeroko może być rozumiana ekologia. Niektórzy w swoich pracach postawili na surowce naturalne używając do ich wykonania papieru, szyszek, żołędzi itp. Inni postawili na surowce wtórne, takie jak butelki plastikowe, nadając przedmiotom niepotrzebnym drugie życie, rozpowszechniając jedną z form ekologii jaką jest recykling.

Do organizatora konkursu Pani Beaty Mirosław 20 grudnia 2021 roku wpłynęło 13 prac. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromem pracy i niesamowitą wyobraźnią dzięki temu wszyscy zostali nagrodzeni.

Gratuluję pomysłów i dziękuję za udział w konkursie.

Organizator: Beata Mirosław