Dnia 11 listopada 2022 roku szkolny poczet sztandarowy wziął udział w miejskich uroczystościach z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, która została odprawiona w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła w Bełżycach, w uroczystym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego  w ramach akcji „Niepodległa do Hymnu”oraz  złożeniu kwiatów  i zapaleniu zniczy przy „Pomniku Twórców Niepodległej przy Zdroju Jagiełły”. Podczas zaplanowanych na ten dzień wydarzeń nastąpił później przemarsz ulicami Bełżyc, a następnie na  Rynku w Bełżycach  miało miejsce wciągnięcie flagi państwowej na maszt.  Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie i pomoc.